Monday, August 16, 2010

44/56

Nädalavahetus Belgias oli väga tore! 5 naist - mina, Solene, Sylvie, Christiane ja Eliane (vanaema õde) ja üks auto! Esmalt sõitsime sellisesse linna nagu Bruges. (Mõned on ehk samanimelist filmi näinud?). See on imeilus Veneetsia stiilis linnake. Sõitsime paadiga ringi, imetlesime maju, ostsime šokolaadi, sõime head ja paremat. Nüüd on ametlikult kõige parem caesari salat mida ma kunagi söönud olen pärit Bruges'ist. Ilmaga vedas kah, sest lubatud vihma asemel oli hoopis päike! ;)
Siis uhasime edasi Brüsselisse, kus ööbisime ja järgmisel päeval tutvusime vaatamisväärsustega. Brüsselis on kõige uhkem raekoja plats, mida ma ealeski näinud olen ja lisaks sellele oli platsi keskele tehtud suur lilleõitest mosaiik-pilt. Majade arhitektuur oli erakordne ja rahvast nii palju, et oleks lausa ära eksinud. Sõime kuulsas mereandise restoranid "Chez Léon" merekarpe! Ülihea! Heitsime ka pissivale poisile pilgu peale :D. Ma olin üllatunud kui pisike ta tegelikult on ja seekord oli ta täitsa paljas. Vahel nad mängivad seda mängu kah, et panevad talle erinevaid kostüüme selga. Siis sõitsime veel autoga ringi ja vaatasime ära Euroopa Liidu hooned, kirikud, kuninga palee ja palju muud põnevat!
Autosõit tagasi oli küllaltki väsitav, aga möödus kiiresti! Veetsin ülitoreda nädalavahetuse! Ja nüüd veel vähem kui 2 nädalat ja siis olen kodus tagasi! :)

piltidel: šokolaadist lohe, tädikene pitsi loomas, meie šokolaadivahvleid söömas, suur aatomi kuju, brüsseli raehoone ja väljak, pissiv poiss, brüsseli peakirik, Brugesi kaunis linnake...

No comments:

Post a Comment